Odbierz prezent – darmowego e-booka! Ponad 70 stron darmowej, marketingowej wiedzy, która pomoże Ci przenieść Twój gabinet na wyższy poziom!

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER I ODBIERZ DARMOWY E-BOOK DLA GABINETÓW KOSMETYCZNYCH!

Nazywam się Anna Wydra-Nazimek i jestem specjalistką ds. marketingu w branży beauty. Przez ostatnie 10 lat zbierałam doświadczenia, pracując w niemal każdym zawodzie związanym z branżą kosmetyczną. Dzisiaj dzielę się swoją wiedzą i doradzam innym jak zarabiać na prowadzeniu gabinetu kosmetycznego!

O autorce...

Twój email i imię będą bezpieczne w mojej bazie danych. Nie przekazuję tych informacji innym firmom czy osobom niepowołanym. Sama nie akceptuję spamu! Piszę Ci o tym, bo zobowiązują mnie do tego przepisy prawa, niemniej jednak chcę, żebyś miała pewność, że możesz mi zaufać. Poniżej jeszcze kilka formalnych informacji.


Klikając w przycisk „ODBIERZ DARMOWY E-BOOK”, wyrażasz zgodę na otrzymywanie newslettera i informacji o nowościach, produktach i ofertach Z PORTALU Gabinet od zaplecza należącego do firmy NEZA Group Anna Wydra-Nazimek z siedzibą w Katowicach, ul. Sobieskiego 11/CD 18.


Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych będzie NEZA Group Anna Wydra-Nazimek z siedzibą w Katowicach, ul. Sobieskiego 11/CD 18 – właściciel strony Gabinet od zaplecza. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu przesyłania Ci newslettera. W każdej chwili będziesz mógł uzyskać dostęp do swoich danych, poprawić je lub usunąć. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do zapisu na newsletter.


W każdej chwili możesz też wypisać się z listy klikając w link rezygnacji (link znajdziesz na końcu każdej wiadomości mailowej).

INFORMACJE NA TEMAT TWOICH DANYCH

© 2018 Gabinet od zaplecza

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.ROZUMIEM